SOUTĚŽ

DYNAMICKO-CHEMICKÉ PROČIŠTĚNÍ TOPNÉ SOUSTAVY BYTOVÉHO DOMU 

V HODNOTĚ 50.000,- Kč

Pro zapojení do soutěže vyplňte následující údaje:

Registrujte se nejpozději do 21.7.2020

Soutěže se mohou zúčastnit pouze bytové domy (společenství vlastníků jednotek a bytová družstva), které mají všechny bytové jednotky vytápěné jednotným společným systémem ústředního topení. Ze všech přihlášených, kteří řádně splní podmínky soutěže bude vylosován vítěz, který bude zveřejněn po skončení soutěže.

VYUŽIJTE SPECIÁLNÍ NABÍDKU PLATNOU DO 1.6.2020

V rámci projektu revitalizace topných soustav v bytových domech s 5 a více byty máte nyní možnost využít zcela zdarma prohlídku Vaší topné soustavy a získat nezávazné doporučení optimálního způsobu její údržby. 


NA ČIŠTĚNÍ TOPNÉ SOUSTAVY

Metodou chemického čištění lze jednoduše odstranit usazeniny na vnitřních stěnách radiátorů a obnovit jejich maximální topný výkon, docílit až 3x rychlejší prohřátí a především ušetřit značné částky za vytápění.

NA ANALÝZU TOPNÉ VODY

Odebereme vzorek topné vody z Vašeho systému a ve specializované laboratoři zajistíme důkladnou analýzu. Rozbor topné vody přesně ukáže míru nečistot a nežádoucích látek v topném systému.

PROHLÍDKA TOPNÉHO SYSTÉMU

V rámci projektu monitoringu stavu a revitalizace topných soustav v bytových domech máte nyní možnost využít zcela zdarma prohlídku Vaší topné soustavy.