REFERENCE
Sem vložte podnadpis

"Dne 9.1.2019 bylo provedeno čištění topné soustavy v domě Heranova 1545/8. Čištění provedla firma CISTETOPENI.CZ"

  1. "Dohodnutý termín byl dodržen a pracovníci společnosti se dostavili v dostatečném počtu, aby během jednoho dne vyčistili celou ropnou soustavu obsahující 70 radiátorů. Rovněž provedli úpravy stoupaček tak, abychom mohli čištění bez problémů provádět v dalších obdobích.
  2. Čištění bylo prováděno způsobem předvedeným v rámci čištění v domě v Kettnerově ulici
  3. Vyčistěním topné soustavy nedošlo k jejímu poškození a ani k poškození dalších zařízení a prostor, kde čištění probíhalo. Čištění nevyžadovalo vstup do jednotlivých bytů, což bylo vlastníky hodnoceno velmi kladně.
  4. Před čištěním radiátory hřály pouze do poloviny své výšky, po vyčištění hřejí po celé ploše, což je hodnoceno jako velké pozitivum a vlastně bylo dosaženo výsledku, který jsme od čištění očekávali."

- Judr. Rostislav Š. (místopředseda SVJ)

Heranova 1545/8


Anežky Malé 768/5, Praha 4

"Počátkem října roku 2018 proběhlo v našem družstevním domě, Anežky Malé 768/5, Praha 4, chemické čištění otopné soustavy. S prací firmy CISTETOPENI.CZ jsem byl naprosto spokojen. Proběhla bez komplikací a jakéhokoliv narušení soukromí nájemníků. Výkon radiátorů se po čištění takřka okamžitě zvýšil a opět začaly hřát v celé ploše. Potvrzují to i členové družstva, žádnou negativní reakci jsem nezaznamenal. Předpokládám, že dojde k poměrně značným úsporám v nákladech na vytápění bytů, a tak mohu tuto metodu čištění topení jen doporučit."

- Zdeněk R. (předseda Bytového družstva)  


"Firma CISTETOPENI.CZ v našem domě realizovala chemické pročištění usazenin, kalů a rozvodů topného systému. Čištění proběhlo úspěšně ve stanoveném termínu přesně podle časového harmonogramu a bez sebemenších problémů. Firma dále na naše přání nad rámec objednaných prací zdarma zajistila demontáž starého topného tělesa v jednom z bytů. Chtěla bych vyzdvihnout rychlost a kvalitu provedených prací a především profesionální přístup pracovníků firmy. Ihned po pročištění jsme zaznamenali výrazné zlepšení výhřevnosti všech radiátorů, výsledek se projevil nejvíce u těch radiátoů, které se před pročištěním nedostatečně prohřívaly a všechny radiátory nyní skvěle topí. Chemické čištění mohu vřele doporučit"

- Hana H. (předsedkyně SVJ)

Litvínovská 285, Praha 9


Vondroušova 1099 - 1201, Praha 6 

"Jako předsedkyně SVJ, tímto děkuji firmě CISTETOPENI.CZ za perfektně odvedenou zakázku. Firma udělala vše k naší spokojenosti a kromě samotného čištění provedla také další opravy podle našich požadavků. Díky provedenému chemickému čištění nyní topí všechny radiátory daleko lépe než před pročištěním a lidé v domě jsou s výsledkem maximálně spokojeni. Chemické čištění všem doporučuji."

- Viktoria B. (předsedkyně SVJ)


"Jménem výboru SVJ Mezilesní bych chtěl, poděkovat společnosti CISTETOPENI.CZ za pročištění radiátorů v našem domě. Vše bylo provedeno dle domluveného plánu, pracovníci byli vstříční a ochotní. S výsledkem jsme spokojeni. Po pročištění a odstranění usazenin teď topí všechny radiátory mnohem lépe, než před čištěním."

- Jiří P. (místopředseda výboru SVJ)

Mezilesní 29, Praha 4 


Sládkovičova 1269, Praha 4 

"Naše SVJ je velmi spokojeno s dobře provedenou prací v našem domě, po provedeném čištění, naše topná soustava pracuje velmi dobře. Firma udělala i další malé opravy regulačních ventilů a opravili omezovací klapku Belimo. Děkujeme firmě CISTETOPENI.CZ, speciálně obchodnímu řediteli Ing. Tomáši Prejdovi."

- Jan K. (předseda výboru SVJ)


"Dobrý den pane řediteli, posílám krátké zhodnocení čištění topení v našem domě. Naše Bytové družstvo Černého 428 dostalo písemnou nabídku na čištění topných soustav. Protože máme topení v provozu přes čtyřicet let a je jako ostatních pět domů připojeno na výměník, zajímal nás stav topné soustavy. Využili jsme nabídky společnosti CISTETOPENI.CZ na doporučení údržby. Po zaslání cenové nabídky jsme pomocí oběžníku získali souhlas členů družstva. V dohodnutém termínu 25. října začalo čištění. Za tři dny pracovníci společnosti vyčistili 225 radiátorů v devíti stoupačkách a ležaté rozvody v suterénu domu. Došlo i na výměnu nefunkčních uzávěrů na stoupačce. Topení nyní topí po celé ploše a žádné problémy s protékáním radiátorů nejsou. Stejný dům v sousedství řešil špatně topící radiátory výměnou za cca 2 000 000,- Kč, přitom rozvody ponechal zanesené. Za náš dům mohu chemické čištění a společnost CISTETOPENI.CZ jenom doporučit."

- Zdeněk L. (předseda družstva SVJ)

Černého 428, Praha 8