Podívejte se na výběr referencí ze zakázek, které jsme realizovali.


Zkušenosti obyvatel domů s dynamicko - chemickým čištěním

Černého 428, Praha 8


"Za topnou sezónu 2015-2017 byla spotřeba na vytápění našeho domu 921 Gj, za 2017-2018 - 867 Gj a za 2018-2019 - 837 Gj. Úspora je zřejmá a hlavně topení topí po celé ploše a nemáme žádné problémy s termostaty. Lidé jsou velmi spokojeni. Ještě jednou děkujeme za skvěle odvedenou práci. I magnetický filtr zachycuje hodně nečistot. Za Bytové družstvo Černého 428 Lehovec předseda družstva."

- Zdeněk Lehovec (předseda BD)"Dne 9.1.2019 bylo provedeno čištění topné soustavy v domě Heranova 1545/8. Čištění provedla firma CISTETOPENI.CZ"

  1. "Dohodnutý termín byl dodržen a pracovníci společnosti se dostavili v dostatečném počtu, aby během jednoho dne vyčistili celou ropnou soustavu obsahující 70 radiátorů. Rovněž provedli úpravy stoupaček tak, abychom mohli čištění bez problémů provádět v dalších obdobích.
  2. Čištění bylo prováděno způsobem předvedeným v rámci čištění v domě v Kettnerově ulici
  3. Vyčistěním topné soustavy nedošlo k jejímu poškození a ani k poškození dalších zařízení a prostor, kde čištění probíhalo. Čištění nevyžadovalo vstup do jednotlivých bytů, což bylo vlastníky hodnoceno velmi kladně.
  4. Před čištěním radiátory hřály pouze do poloviny své výšky, po vyčištění hřejí po celé ploše, což je hodnoceno jako velké pozitivum a vlastně bylo dosaženo výsledku, který jsme od čištění očekávali."

- Judr. Rostislav Š. (místopředseda SVJ)

Heranova 1545/8, Praha 13


Anežky Malé 768/5, Praha 4


"Počátkem října roku 2018 proběhlo v našem družstevním domě, Anežky Malé 768/5, Praha 4, chemické čištění otopné soustavy. S prací firmy CISTETOPENI.CZ jsem byl naprosto spokojen. Proběhla bez komplikací a jakéhokoliv narušení soukromí nájemníků. Výkon radiátorů se po čištění takřka okamžitě zvýšil a opět začaly hřát v celé ploše. Potvrzují to i členové družstva, žádnou negativní reakci jsem nezaznamenal. Předpokládám, že dojde k poměrně značným úsporám v nákladech na vytápění bytů, a tak mohu tuto metodu čištění topení jen doporučit."

- Zdeněk R. (předseda Bytového družstva)  "Firma CISTETOPENI.CZ v našem domě realizovala chemické pročištění usazenin, kalů a rozvodů topného systému. Čištění proběhlo úspěšně ve stanoveném termínu přesně podle časového harmonogramu a bez sebemenších problémů. Firma dále na naše přání nad rámec objednaných prací zdarma zajistila demontáž starého topného tělesa v jednom z bytů. Chtěla bych vyzdvihnout rychlost a kvalitu provedených prací a především profesionální přístup pracovníků firmy. Ihned po pročištění jsme zaznamenali výrazné zlepšení výhřevnosti všech radiátorů, výsledek se projevil nejvíce u těch radiátoů, které se před pročištěním nedostatečně prohřívaly a všechny radiátory nyní skvěle topí. Chemické čištění mohu vřele doporučit"

- Hana H. (předsedkyně SVJ)

Litvínovská 285, Praha 9


Vondroušova 1099 - 1201, Praha 6 "Jako předsedkyně SVJ, tímto děkuji firmě CISTETOPENI.CZ za perfektně odvedenou zakázku. Firma udělala vše k naší spokojenosti a kromě samotného čištění provedla také další opravy podle našich požadavků. Díky provedenému chemickému čištění nyní topí všechny radiátory daleko lépe než před pročištěním a lidé v domě jsou s výsledkem maximálně spokojeni. Chemické čištění všem doporučuji."

- Viktoria B. (předsedkyně SVJ)
"Jménem výboru SVJ Mezilesní bych chtěl, poděkovat společnosti CISTETOPENI.CZ za pročištění radiátorů v našem domě. Vše bylo provedeno dle domluveného plánu, pracovníci byli vstříční a ochotní. S výsledkem jsme spokojeni. Po pročištění a odstranění usazenin teď topí všechny radiátory mnohem lépe, než před čištěním."

- Jiří P. (místopředseda výboru SVJ)

Mezilesní 29, Praha 4 


Sládkovičova 1269, Praha 4 "Naše SVJ je velmi spokojeno s dobře provedenou prací v našem domě, po provedeném čištění, naše topná soustava pracuje velmi dobře. Firma udělala i další malé opravy regulačních ventilů a opravili omezovací klapku Belimo. Děkujeme firmě CISTETOPENI.CZ, speciálně obchodnímu řediteli Ing. Tomáši Prejdovi."

- Jan K. (předseda výboru SVJ)